Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 292 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Перевантажувальна здатність протягом 1 хв. | 150 |
| Потужність | 11 кВт |
| Номінальний Струм | 23 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 400 ₴

