Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 239 мм |
| Довжина | 194 мм |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Перевантажувальна здатність протягом 1 хв. | 150 |
| Потужність | 3 кВт |
| Номінальний Струм | 7.2 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 590 ₴

