Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 176 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Перевантажувальна здатність протягом 1 хв. | 150 |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Номінальний Струм | 3.7 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 840 ₴

