Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simphoenix |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Номінальна потужність | 350000 Вт |
| Перевантажувальна здатність протягом 1 хв. | 150 |
| Потужність | 350 кВт |
| Номінальний Струм | 650 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 298,40 ₴

