Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Номінальна потужність | 18500 Вт |
| Перевантажувальна здатність протягом 1 хв. | 150 |
| Потужність | 18.5 кВт |
| Номінальний Струм | 37 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 700 ₴

